The House of Son Amar presenterar “EXHIBIT”, en avantgardistisk upplevelse med några av världens bästa artister i en modern version av en tidlös klassiker. Showen hålls fredagar och lördagar.
En smak för alla sinnen med djärva akrobatiska bragder som binds samman med trollbindande koreografi och ett banbrytande soundtrack.
När du anländer till House of Son Amar, det historiska landmärket, rikt på mallorkinsk kultur, slå dig ner och njut av en cocktail på vår 1500-talsgård, en gång Son Amars hjärtslag och historiskt navet för underhållning här på ön.
Pre-show gästerna välkomnas in i Hall of Fountains där de kan njuta av en spektakulär fontänshow som påminner om den berömda Las Vegas Bellagio, innan dörrarna öppnas till Grand Theatre. Underhållningen börjar från det ögonblick du eskorteras till din plats.
Sittalternativ och paket finns tillgängliga för alla smaker och plånböcker, från kategori III med våra sittplatser i teaterstil upp till den exklusiva VIP-upplevelsen med Moët & Chandon.
Mer information och biljetter köper du här
Plats: Son Amar, Carretera Palma-Sóller KM 10.8, 07193, Palmanyola